NOVINKY

15.6.2024
Nový dům na Domažlicku v nabídce

Sputila jsem inzerci zajímavého domu v Semněvicích na pěkném místě s opravdu velkou zahradou.

4.6.2024
"Excelentní žena"

Dnes jsem se zúčastnila již 12.business obědu pro podnikavé ženy v Plzni. Tentokrát byla hostem koučka a lektorka Jitka Štádlerová se svou skvělou přednáškou „Umělá inteligence a její použití“. I ostatní ženy podnikatelky byly velmi inspirativní a opět si odnáším spoustu poznatků, novinek a těším se opět někdy příště na další setkání.

Jana_Krohova_12-business_obed_skupinka jana_krohova_12-business_obed jana_krohova_12-business_obed_tema

 domek  domek2 domek

3.6.2024
Nové nemovitosti v nabídce

Spustila jsem novou inzerci:

domek  domek2 domek


27.3.2024
Milé překvapení

predani_bytu_horsovsky_tyn horsovsky_tyn-1 horsovsky_tyn-13 horsovsky_tyn-8 horsovsky_tyn-14 
Dnes jsem měla tu čest předat byt novým majitelům v Horšovském Týně. Pro ně to byla nejen první investice, ale pravděpodobně i budoucí domov pro jejich děti. Vzhledem k jejich nedostatku zkušeností jsem přidala také pár užitečných tipů ohledně nájemní smlouvy, které by jim mohly být přínosné.
Je mi obzvláště potěšením říci, že samotní prodávající byli velmi spokojeni. Z jejich informací jsem se dozvěděla, že původní komunikace s jiným makléřem byla značně obtížná a neúspěšná. Byt byl označen jako těžko prodejný, s doporučením vyklidit a vymalovat jej, ačkoliv jeho hodnota nebyla dostatečně a dobře oceněna. Hezká lokalita, zasklená lodžie a komplexní renovace domu zřejmě zůstaly přehlédnuty.
Díky správně stanovené ceně, profesionální prezentaci a úspěšným reklamním kampaním jsme mohli podepsat kupní smlouvu s novými majiteli pouhých 14 dní od zveřejnění inzerce.
Největší radost mi však přináší, že obě strany obchodu, jak prodávající, tak kupující, jsou spokojeny s průběhem celé transakce. Navíc jsem byla obdarována nádherným květinovým dárkem od prodávajících, což je pro mě osobně velkou poctou.

domek  domek2 domek

14.3.2024
"Excelentní žena"

Dnes jsem se zúčastnila 11.business obědu pro podnikavé ženy v Plzni v příjemném prostředí salonku hotelu Central.  Celkem se tu sešlo 42 podnikatelek, zajímavých a příjemných žen. Představovaly jsme své podnikání, své služby a a domlouvaly další případnou spolupráci. Hlavním  hostem setkání byl Martin Kepka, konzultant a kouč ze společnosti Business Success. Jeho téma „Jak posílit vlastní sebevědomí“ bylo přínosné, výstižné, ale i vtipné, jak to už jeho přednášek bývá. Akce byla motivující a isnpirativní a věřím, že ne poslední.

jana_krohova_excelentni_zena_1 jana_krohova_excelentni_zena_3 jana_krohova_excelentni_zena_4

domek  domek2 domek

1.3.2024
Projekt Realiťák roku
logo 
Mám pro vás super novinku – poprvé jsem se zapojila do projektu Realiťák roku a rovnou úspěšně prošla "Úvodním online odborným testem". Pro ty, kdo o Realiťáku ještě neslyšeli: jde o jedinečný projekt, kde se hledají ti nejšikovnější makléři v ČR. A že jich je! Sedmý ročník je tady a já jsem nadšená, že můžu být součástí. Je to pro mě skvělá šance ukázat, co ve mně je. Těším se na další výzvy a příležitosti, které Realiťák roku přinese. 
Díky všem, kdo mi držíte palce a podporujete mě na téhle cestě. 
Pojďme na to! Využili jste mých realitních služeb a byli jste spokojeni? 

certification-2024_uvodni---realitak-roku-2024---online-odborny-test-jana-krohova-18300-1

Oceňte moji práci a dejte mi svůj hlas již v 7.ročníku projektu Realiťák roku 2024 - klikněte níže a můžete hlasovat!

logo_podpis_hlasovani

domek  domek2 domek

25.02.2024
Zveřejnění nového RD v Klatovech k prodeji

klatovy_rd_jana_krohova-2 Klatovy_RD_Jana_Krohova-11 klatovy_rd_jana_krohova-21
Pokud hledáte bydlení v Klatovech, ideálně pro velkou rodinu či dokonce pro dvě rodiny, mrkněte na tento dům. Na zahradě má naíc gráž, pergolu, skleník a další prostory k užití. Dům určitě potřebuje opravy, ale jinak je možné ihned bydlet.

Více o domě najdete na samostatné strámce domu: www.dumklatovy.cz

domek  domek2 domek

24.02.2024
Vítejte v nové rubrice - NOVINKY!
Chci, abyste zde našli informace, které vás budou bavit a budou pro Vás užitečné. Tady nejde jen o „další“ zpravodajství, ale o prostor reálného realitního života a inspirace.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení