Reference

Mohu vřele doporučit, velice vstřícné jednání. Pomoc nad rámec běžné realitky. Pozitivní zkušenost.

Vladimír Litavský

S paní Krohovou jsme měli zkušenost při koupi investiční nemovitosti. Během celého procesu byla maximálně profesionální, pečlivá, vstřícná, přátelská a proto bych jí určitě doporučil na spolupráci kolem jakékoliv obchodu s nemovitostmi. Děkuji!

Pavel Procházka

Děkuji realitní kanceláři Taurum v Plzni za vstřícnost, ochotu předně poděkování paní Janě Krohové za profesní a lidský přístup, je skvělá a pracovitá makléřka, své práci velmi rozumí, moc chválím. Děkuji Vám a přeji hodně zakázek

Anna Popovičová

Velká spokojenost s profesionálním přístupem při prodeji bytu v Horšovském Týně. Ochota, vstřícnost, vynikající spolupráce. Prostě paní Jana Krohová je makléř na svém místě. Je vidět, že svou práci dělá s láskou. Mockrát jí děkujeme a vřele doporučujeme všem.

Věra Beisbierová

Vynikající spolupráce, profesionální přístup, rychlé řešení případných problémů, skvěle připravené dokumenty. Paní Krohová je profesionál na svém místě! Děkujeme za zdárně uzavřený obchod.

Hana Malačková

Jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem, ochotou a kvalitou zpracovaných podkladů v souvislosti s prodejem našeho bytu v Rokycanech. Kromě toho nám paní Jana Krohová velmi ochotně pomohla i s následnými úkony po prodeji bytu / ČEZ, Inzula. Vřele doporučujeme.

Manželé Mašterovi

Paní Jana Krohová je sympatická makléřka s profesionálním přístupem. Od počátku prodeje nemovitosti komunikovala, perfektně zpracovala prezentaci nemovitosti, což velkou měrou přispělo k rychlému prodeji. Vše zařídila, vysvětlila, po celou dobu o všech krocích informovala. Odvádí skvělou práci s lidským a profesionálním přístupem. Děkuji a za mne všem vřele doporučuji.

Helena Fryčová

"Velmi vstřícná a nápomocná realitní makléřka při koupi bytu. Postarala se o vše co bylo třeba. Pomohla s převodem energií. Využil bych znovu pokud bude potřeba."

Dušan Mačkovič

"Od prvního kontaktu probíhal celý nákup nemovitosti jako po drátkách. Paní Krohová je vstřícná, laskavá profesionálka, která vše od A do Z zařídila, pomohla, vysvětlila. Nenechala nás vůbec tápat, nebo mít pochybnost, obavy. Byla s námi stále v kontaktu a trpělivě odpovídala na všechny (a že jich bylo) otázky vždy rychle, ochotně a pokud to bylo možné zařídila za nás, v čem jsme si nebyli jistí. Prezentace nemovitosti jsem neviděla lepší, než od paní Krohové. Za nás vřele doporučujeme."

Petra Tichá

"Paní Krohová je profesionál v oboru. Neváhal bych se na ní a TAURUM reality s prodejem nemovitosti či nákupem obrátit znovu, prodej domu a celý proces zvládla zajistit bravurně. Mohu jen doporučit."

Karel Bláha

"Krásně zpracovaná prezentace nemovitosti (hezčí jsem od jiné realitky nikdy neviděla), rychle zařízený prodej, sympatická paní makléřka, která vše zařídila k naší spokojenosti. Děkujeme a určitě doporučujeme."

Petra Posoltová

"Se službami paní Krohové jsme byli více než spokojení. Již samotná nabídka byla velmi precizně zpracovaná. Komunikace a celkový servis byly perfektní. Doporučuji."

Kateřina Žáková

"Velmi spokojeni se službami paní makléřky... profesionálka."

Kateřina Filová

"Při koupi nemovitosti šlo vše rychle a snadno. Děkuji."

Martin Šilhánek

Paní Krohová nám pomáhala s prodejem bytu. Celý průběh byl velmi profesionální od samého začátku až po konečnou výplatu prostředků. Osobní přístup, řešení detailů, nafocení fotek, inzerce, prohlídky bytu i řešení právních formalit vše probíhalo naprosto hladce a bez zbytečných otázek či našeho angažování. Skvělá práce a takto si představuji službu realitní kanceláře. Můžeme jen doporučit.

Michal Štěrba

Naprosto perfektni jednani od zacatku do konce. Veskere sluzby byly zajisteny, nemusel jsem se vubec o nic starat. Prodej probehl velmi rychle. Ocenuji zejmena profesionalni pristup paní Krohove.

Jiří Svoboda

Chtěl bych poděkovat firmě TAURUM reality s.r.o. za pomoc při koupi domu. Při představě, co všechno koupě domu obnáší, na mě šly mrákoty, ale měl jsem to štěstí, že jsem touto cestou prošel právě s firmou TAURUM reality s.r.o., která se o vše postarala, o všem jsem byl informován, celý proces koupě domu proběhl hladce, především díky profesiálnímu přístupu a práci všech lidí z týmu TAURUM reality s.r.o..Ještě jednou děkuji.

Roman Vacikar

S TAURUM reality s.r.o. jsme byli spokojeni, vše šlo tak, jak jsme si představovali.

Vladimíra Čapková

Chtěl bych poděkovat firmě TAURUM za pomoc při koupi bytu. Veškeré jednání probíhalo naprosto profesionálně, zaujalo mě už samotné perfektní zpracování nabídky bytu. Celá koupě bytu proběhla ve velmi krátkém čase i díky ochotě zaměstnanců firmy vyřizovat nějaké věci okamžitě, příp. i ve večerních hodinách.

Vlastimil Šroubek

Chtěla bych poděkovat Fy TAURUM reality s.r.o. za jejich profesionální přístup ke klientovi, ochotné a rychlé jednání, pomoc se všemi úkony spojené s prodejem bytu. Firmu mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji za vzorně odvedenou práci.

Zdeňka Kubešová

Naprostá profesionalita poskytovaných služeb a opravdu velká spokojenost. Vyzdvihnu zejména tyto aspekty: + rychlost jednání, + velká přesnost poskytnutých informací, + flexibilita, + orientace v dané lokalitě.

Pavel Kovařík

Chcete-li dobře, bezpečně a bez stresu prodat svou nemovitost, spolehněte se na TAURUM reality. Při prodeji našeho družstevního bytu si oba jednatelé společnosti počínali naprosto profesionálně a bezchybně eticky. Ve všem respektovali naše přání a naše možnosti. Zajistili vše potřebné, abychom byt prodali rychle a za vyšší cenu, než jsme očekávali, abychom brzy dostali své peníze a neměli žádné starosti s převodem. Děkujeme.

Vlado Kopecký

Takhle nějak si představuju kvalitní a komplexní služby. Nabídka skvěle a atraktivně zpracovaná. Všechny důležité informace vysvětleny písemnou formou i velmi příjemně ve formě videa. Co můžou, to zařídí, takže jako zákazník se starám pouze nezbytné věci. Musím pochválit celý tým - například paní Zaderlíková ovládá informační systémy bank lépe než samotní bankovní poradci. S jakoukoliv otázkou stačilo zavolat a okamžitě poskytla rychlou a jasnou odpověď. Prostě super - děkuji a jen tak dál!

Petr Mazač

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

Detailní videoprezentace tržní ceny Vaší nemovitosti