O mně

taurum ja_soukromi_1

V realitách nejsem dlouho, teprve od roku 2018, ale má obchodní praxe je více jak 20 letá. Práce realitní makléřky mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovní. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, dron, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích.... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, rychle a bezpečně.

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je nemalý. Věřím, že můj přístup, prezentace a informace na těchto stránkách Vám pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Spolupracuji s profesionály realitní kanceláře TAURUM reality s.r.o.

V soukromí je na prvním místě má dcera. Moji další láskou jsou psi a sportovní kynologie. Sportu jsem se prakticky věnovala od dětství. Jsem tedy sportovec, který se nikdy nevzdává a to platí i při mé profesi.

Přesvědčte se sami, ráda se s Vámi potkám třeba u kávy.

Jana Krohová